Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/fundusz/domains/funduszpomocnadlon.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/functions.php on line 73 Stefan (69 lat) - Fundusz Pomocna Dłoń
tel. 504 911 100

„Żyłem w przekonaniu, że skoro jestem emerytem to muszę być biedny, bo wszyscy emeryci są biedni

Na dłuższą metę ciągłe zastanawianie się nad tym, który rachunek zapłacić najpierw i którą receptę zrealizować w pierwszej kolejności, doprowadziło mnie do rozpaczy. Wpadłem w depresję. Lekarz rodzinny skierował mnie do psychologa. Opowiedziałem mu o swoich zmartwieniach. Ten oprócz zaordynowania terapii opowiedział mi o Funduszu. Początkowo bałem się, że to jakaś ściema, ale po rozmowie z konsultantem, doszedłem do wniosku, że oferta jest całkiem ciekawa i bezpieczna. Skorzystałem z niej i całe szczęście. Wreszcie stać mnie na normalne życie.
Jestem w wieku, w którym chcę cieszyć się swoim pasjami. Wcześniej nie miałem na nie czasu, bo musiałem dorabiać do emerytury, pracując jako parkingowy. Dzięki Funduszowi wszystko się zmieniło. Teraz mam czas tylko dla siebie” – Stefan (69 lat)

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiek
Płeć
Adres e-mail
Informacje o nieruchomości
Metraż m2
Ulica
Miasto

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

   Wszelkie prawa zastrzeżone ®