Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/fundusz/domains/funduszpomocnadlon.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/functions.php on line 73 Renta dożywotnia za nieruchomość | Fundusz Pomocna Dłoń
tel. 504 911 100

RENTA DOŻYWOTNIA

Dożywotnia renta za mieszkanie

Przez całe życie nigdy nie czuliśmy się tak stabilni finansowo. Renta z Funduszu jest dożywotnia. Nikt nam jej nie odbierze i nadal możemy cieszyć się naszym wygodnym domem, na którego utrzymanie nie brakuje nam już pieniędzy.

Dożywotnia renta w oparciu o umowę dożywocia

Renta dożywotnia oferowana przez Fundusz oparta jest o umowę dożywocia, najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku dla tego typu umów. Osoba uprawniona do otrzymywania renty i dożywotniego zamieszkiwania w nieruchomości korzysta ze szczególnej ochrony na wypadek upadłości czy niewypłacalności firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie wynikające z umowy dożywocia obowiązki (w tym prawo do zamieszkiwania w tej nieruchomości oraz otrzymywania świadczenia) obowiązywać będą również nowego właściciela w przypadku, gdyby była konieczność sprzedaży nieruchomości. Oznacza, to że nasz Klient nadal będzie mógł mieszkać w dotychczasowym lokalu i pobierać comiesięczną rentę.

Dodatkowe korzyści z podpisania umowy o dożywocie

Fundusz Pomocna Dłoń S.A. dodatkowo, przy podpisaniu umowy proponuje swoim Klientom bezpłatny pakiet usług Assistance:

-bezpłatne ubezpieczenie od utraty lub zniszczenia mienia
-bezpłatną pomoc interwencyjną w przypadku awarii AGD, RTV, PC
-bezpłatną pomoc medyczną w nagłych przypadkach
-bezpłatną pomoc motoryzacyjną
-bezpłatny pakiet porad prawnych

Mieszkanie/Dom

Umowa z funduszem

Renta dożywotnia

Dane kontaktowe:

Fundusz pomocna dłoń S.A.

ul. Hoża 8 lok. 410
00 – 682 Warszawa

tel. 504 911 100


Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość