Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/fundusz/domains/funduszpomocnadlon.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/functions.php on line 73 Renta za nieruchomość, mieszkanie | Fundusz Pomocna Dłoń
tel. 504 911 100

"Podejmujemy działania poprawiające życie Seniorom"

Fundusz Pomocna Dłoń został powołany przez podmioty gospodarcze oraz osoby działające od 2007 roku w branży nieruchomości i finansach. Nadrzędnym celem Funduszu jest podejmowanie działań zmierzających do polepszenia życia Seniorom i zabezpieczenie ich praw do korzystania z nieruchomości i uzyskiwania środków finansowych pozwalających na godne życie.

Renta dożywotnia – godne życie seniorów

Zarządzany jest przez specjalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem, osoby z pasją i chęcią pomocy innym. Dzięki optymalizacji kosztowej, pozyskaniu kapitału i właściwemu zarządzaniu Spółka może zaproponować rozwiązanie, które gwarantuje największe korzyści i jednocześnie najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku. W ramach środków z Funduszu Pomocna Dłoń możliwe jest pozyskanie dodatkowego świadczenia wypłacanego dożywotnio co miesiąc, z gwarancją zamieszkania w dotychczasowym lokalu.

Umowa dożywocia – bezpieczeństwo seniorów przede wszystkim

Zasady korzystania z mieszkania nie ulegają zmianie. Osoba uprawniona do świadczenia w dalszym ciągu jest w całkowitym posiadaniu nieruchomości, Fundusz Pomocna Dłoń może dysponować nieruchomością dopiero po śmierci osoby/osób uprawnionych. Wypłata świadczenia związana jest z prawem dożywotniego korzystania z nieruchomości w zamian za przekazanie prawa do nieruchomości. Umowa zawierana jest w formie aktu notarialnego, w którym zapisana jest wysokość comiesięcznego świadczenia i jego corocznej waloryzacji oraz prawo dożywotniego zamieszkiwania w nieruchomości przez osobę/osoby uprawnione do świadczenia, ujawnione w dziale III KW. W akcie notarialnym znajdują się również zapisy, które są gwarancją dla Klienta, że rozwiązania oferowane przez Fundusz Pomocna Dłoń jest rozwiązaniem dla niego bezpiecznym.

Dożywotnia renta – gwarancja dodatkowych środków na życie

My rozumiemy te problemy, dlatego stworzyliśmy Fundusz, którego zadaniem jest zapewnienie Państwu godnego życia. Dzięki niemu będziecie Państwo otrzymywać dożywotnie renty, które pozwolą cieszyć się życiem i realizować marzenia. Fundusz Pomocna Dłoń oferuje bezpieczną formę dodatkowych środków na życie bez konieczności zmiany mieszkania na mniejsze czy lokalizacji.

KALKULATOR RENTY DOŻYWOTNIEJ

Wypełnij wymagane pola, aby dowiedzieć się, jakiej wysokości renta dożywotnia będzie Ci przysługiwała.

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiek
Płeć
Adres e-mail
Informacje o nieruchomości
Metraż m2
Ulica
Miasto