Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/fundusz/domains/funduszpomocnadlon.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/functions.php on line 73 Jan (74 lata) - Fundusz Pomocna Dłoń
tel. 504 911 100

„Na stare lata zostałem sam. Córka w Monachium namawiała mnie bym się do niej przeprowadził, ale jak mieszkać w Niemczech z polską emeryturką?

Moja córka jak się uprze to już koniec świata. W internecie znalazła ofertę Funduszu, zadzwoniła tam i wszystkiego się dowiedziała. Początkowo nie mogłem uwierzyć w to, co opowiada. No bo jak uwierzyć, że po podpisaniu umowy, mimo że dostanę wysoką miesięczną rentę dożywotnią, nadal będę mógł dysponować korzystać z mieszkania? A jednak.

Jak żyję teraz? Mieszkam z córką, dostaję emeryturę z ZUS, do tego rentę z Funduszu… Nie, nie… to jeszcze nie koniec. Mieszkanie w Polsce wynająłem i mam trzecie źródło dochodu. Dzięki temu żyję w Niemczech jak… Niemiec. Zwiedzam Bawarię i w każdy piątek idę z dorosłym już wnukiem na piwo” – Jan (74 lata)

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiek
Płeć
Adres e-mail
Informacje o nieruchomości
Metraż m2
Ulica
Miasto

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

   Wszelkie prawa zastrzeżone ®