Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/fundusz/domains/funduszpomocnadlon.pl/public_html/wp-content/themes/hestia/functions.php on line 73 Barbara – (66 lat) - Fundusz Pomocna Dłoń
tel. 504 911 100

„Mój syn zawsze powtarzał, że jestem nadpobudliwa jakbym miała ADHD. Z wiekiem wcale nie stałam się spokojniejsza. Nie potrafię usiedzieć na miejscu.

„Mój syn zawsze powtarzał, że jestem nadpobudliwa jakbym miała ADHD. Z wiekiem wcale nie stałam się spokojniejsza. Nie potrafię usiedzieć na miejscu.

Pierwszy dzień na emeryturze był dla mnie katorgą. Kompletnie nie potrafiłam sobie znaleźć miejsca. Przyzwyczajona byłam do przebywania z ludźmi, do rozmawiania. A do kogo tu się odezwać w pustym domu? Syn szybko podpowiedział, że może zapisałabym się na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Świetny pomysł – pomyślałam. Niestety okazało się, że zajęcia są płatne i to wcale nie mało. Do tego zaczęły się pojawiać propozycje wycieczek… Mój budżet długo tego nie wytrzymał. Zastanawiałam się tylko skąd inni ze słuchaczy Uniwersytetu mają tyle pieniędzy, że stać ich na więcej niż mnie. W końcu dowiedziałam się, że mają o jedno świadczenie do dyspozycji więcej. Wtedy dowiedziałam się o Funduszu. Miałam wątpliwości, czy nie powinnam zostawić mieszkania synowi, jednak po rozmowie z nim podjęłam decyzję. Syn mnie przekonał, że całe życie ciężko pracowałam, więc teraz powinnam z tego korzystać. A on? Powiedział, że sobie poradzi i mam myśleć o sobie! Stwierdziłam, że nie stać mnie na samotne marnowanie czasu w domu. Podpisanie umowy o dożywotnią rentę było najlepszą decyzja w moim emeryckim życiu” Barbara – (66 lat)

Imię i nazwisko
Numer telefonu
Wiek
Płeć
Adres e-mail
Informacje o nieruchomości
Metraż m2
Ulica
Miasto

Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Wiadomość

   Wszelkie prawa zastrzeżone ®